Idea

system rynnowy nida

NIDA - innowacyjny system rynnowy, produkowany na wymiar u klienta na budowie. NIDA została zaprojektowana tak, aby odprowadzić z dachu każdą ilość wody, bez względu na rodzaj jego pokrycia. System orynnowania składa się z nowatorsko dopracowanych kształtek i ich sposobów mocowania.

Główną zaletą naszego systemu, oprócz tradycyjnego sposobu montażu, jest zastosowanie specjalnych wewnętrznych opatentowanych przez nas uchwytów stalowych ECO, co poprawia estetykę, ułatwia montaż oraz stanowi o atrakcyjności cenowej naszego produktu. Ponadto w systemie zastosowaliśmy złączkę rynny o zamknięciu klamrowym wyposażoną w długowieczną uszczelkę EPDM, która zapewnia zawsze idealną szczelność. Dla Państwa wygody stworzyliśmy unikatowe rozwiązanie montażu rury spustowej za pomocą zaciskowej obejmy, która nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Na specjalne życzenie wykonujemy rynny na dowolną długość.

kraina nidy

NIDA została stworzona z miłości do regionu, w którym pracujemy, spełniamy się i podejmujemy największe wyzwania. Nazwa naszego systemu nawiązuje do najciekawszej rzeki województwa świętokrzyskiego, a jej wijący się niezmierzoną ilością meandrów wśród łąk i pastwisk kształt znalazł odwzorowanie w znaku graficznym rynny.

Nida jest rzeką o charakterze nizinnym, płynącą po piaszczystym podłożu w szerokiej dolinie. Całkowita długość Nidy wynosi 156,2 km, a jej bieg kończy się wpadając do Wisły niedaleko Nowego Korczyna.